Cech Wędliniarzy i Rzeźników

kontakt główna

newsy rzeźników i wędliniarzy

Uroczystość wręczenia medali i odznaczeń [15.06.11]

Podczas Walnego Zgromadzenia Członków Cechu, 15 czerwca br. odbyła się uroczystość wręczenia naszym członków medali i odznaczeń nadanych przez Związek Rzemiosła Polskiego i Mazowiecką Izbę Rzemiosła i Przedsiębior-czości „.za zasługi dla rzemiosła”

Odznaczenia otrzymali :
I.Srebrną Honorową Odznakę Rzemiosła Mazowieckiej Izby Rzemiosła :
1.Andrzej Goss
2.Andrzej Kołbuk
3.Wojciech Szymański
II.Złotą Honorową Odznakę Rzemiosła Mazowieckiej Izby Rzemiosła:
1.Marek Mazek
2.Zdzisław Ratyński
3.Edward Nieżewki
III.Srebrny medal im. Jana Kilińskiego :
1.Witold Idziak
IV. Platynowy medal im. Jana Kilińskiego :
1.Kazimierz Stańczyk
2.Tadeusz Wieczorkowski
3.Sławomir Zalewski
Dekoracji dokonał Wiceprezes Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości Tadeusz Kierepka.

Walne Zgromadzenia nadało również godność :
-Honorowego Starszego Cechu kol. Kazimierzowi Stańczykowi
-Honorowego Członka Cechu kol. Edwardowi Nieżewskiemu
za zasługi dla działalności Cechu.

Walne Zgromadzenie dokonało wyboru organów samorządowych Cechu.
Do Zarządu zostali wybrani :
Prezes – Sławomir Zalewski
Wiceprezes- Zdzisław Ratyński
Sekretarz- Tadeusz Wieczorkowski
Skarbnik- Andrzej Goss
Do Komisji Rewizyjnej zostali wybrani :
Przewodniczący- Kazimierz Stańczyk
Sekretarz- Edmund Powierża

Uroczystość wręczenia medali i odznaczeń w Cechu Wędliniarzy i Rzeźników w m st. Warszawie zdjęcie 1 Uroczystość wręczenia medali i odznaczeń w Cechu Wędliniarzy i Rzeźników w m st. Warszawie zdjęcie 2 Uroczystość wręczenia medali i odznaczeń w Cechu Wędliniarzy i Rzeźników w m st. Warszawie zdjęcie 3 Uroczystość wręczenia medali i odznaczeń w Cechu Wędliniarzy i Rzeźników w m st. Warszawie zdjęcie 4
Uroczystość wręczenia medali i odznaczeń w Cechu Wędliniarzy i Rzeźników w m st. Warszawie zdjęcie 5 Uroczystość wręczenia medali i odznaczeń w Cechu Wędliniarzy i Rzeźników w m st. Warszawie zdjęcie 6 Uroczystość wręczenia medali i odznaczeń w Cechu Wędliniarzy i Rzeźników w m st. Warszawie zdjęcie 7 Uroczystość wręczenia medali i odznaczeń w Cechu Wędliniarzy i Rzeźników w m st. Warszawie zdjęcie 8
Uroczystość wręczenia medali i odznaczeń w Cechu Wędliniarzy i Rzeźników w m st. Warszawie zdjęcie 9 Uroczystość wręczenia medali i odznaczeń w Cechu Wędliniarzy i Rzeźników w m st. Warszawie zdjęcie 10 Uroczystość wręczenia medali i odznaczeń w Cechu Wędliniarzy i Rzeźników w m st. Warszawie zdjęcie 11 Uroczystość wręczenia medali i odznaczeń w Cechu Wędliniarzy i Rzeźników w m st. Warszawie zdjęcie 12

XXXIV Dni przemysłu mięsnego [02.12.10]

Dnia 2 grudnia 2010 r. zakończyły się XXXIV Dni Przemysłu Mięsnego organizowane przez Oddział Technologii Mięsa i Tłuszczu Instytutu Biotechnologii. Po seminarium na tematy branżowe zostały ogłoszone wyniki XXXIV KONKURSU organizowanego pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym” w grupie wędzonek, kiełbas suszonych, podsuszanych oraz wędlin surowo dojrzewających. Tytułem produktu najwyższej jakości został nagrodzony bekon produkcji Zakładu Masarskiego „Mareta” Sp.J. w Kobyłce.

Gala XVI Ogólnopolskie Forum gospodarczych małych i średnich przedsiębiorców

GALA XVI Ogólnopolskiego forum gospodarczego małych i średnich przedsiębiorców [04.11.10]

Podczas Gali na XVI Ogólnopolskim Forum Gospodarczym Małych i Średnich Przedsiębiorstw, odbywającym się 4 listopada 2010 r. w Pałacu Chodkiewiczów siedzibie ZRP, wręczano nagrody laureatom konkursu „ Lider Przedsiębiorczości Roku 2010 „ . Konkurs odbywa się pod patronatem Adama Struzika Marszałka Województwa Mazowieckiego Wśród laureatów z całego kraju był członek naszego Cechu Pan Tadeusz Wieczorkowski właściciel zakładu EL-TED w Otwocku. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

630 rocznica powołania Cechu Krawców w Warszawie
Jubileusz 630-lecia bratniej organizacji [03.10.10]

Nasi przedstawiciele brali udział w uroczystości obchodów 630-lecia powołania Cechu Krawców w Warszawie. Naszym Kolegom z bratniej organizacji składamy serdeczne gratulacje i życzymy jeszcze wielu takich znakomitych uroczystości.